TRAVIAN Відповіді

Давайте почнемо з Вашого питання

Пошук відповідей на питання

Щоб знайти відповідь, виберіть базову категорію, а потім обирайте підкатегорії, доки не отримаєте відповідь. У випадку, якщо Ви не можете знайти відповідь, зв'яжіться з нами.

У мене є питання про ...

Давайте з'ясуємо деталі:

Пошук по карті сайту

Ви віддаєте перевагу пошуку через карту сайту? Немає проблем, просто користуйтеся картою сайту, щоб знайти відповідь.

Щоденні завдання

Тут Ви можете знайти детальну інформацію про щоденні завдання.

Існує 10 різних типів завдань, за щоденне виконання яких гравці можуть отримати різні нагороди. За їх виконання нараховуються бали. Чим більше балів ви збираєте, тим більш привабливі призи отримуєте!

Система скидає бали один раз на добу. Звичайно це відбувається опівдні. Тому вам потрібно не забувати обмінювати отримані бали на призи, в іншому випадку вони будуть втрачені.

Ви можете отримати винагороду за досягенння 25, 50, 75 і 100 балів. Це означає, що ви можете отримати до 4-х призів на добу.

Зверніть увагу, що ПЛЮС-акаунт або бонус на виробництво ресурсів автоматично активується в той момент, ви приймаєте нагороду. Щоденні пошуки винагороди не залежить від швидкості сервера. Підказка: Вам потрібно покласти 20 піхоту або кінноту в тренувальному циклі на одному диханні, як 20 окремо навчених підрозділів не буде відповідати вимогам відповідного щоденного завдання.


Гарний та зрозумілий переклад?

Так   Задовільно   Ні

Ви отримали відповідь на своє питання?

Так   Задовільно   Ні

Відповідь легко зрозуміти?

Так   Задовільно   Ні