TRAVIAN Відповіді

Давайте почнемо з Вашого питання

Пошук відповідей на питання

Щоб знайти відповідь, виберіть базову категорію, а потім обирайте підкатегорії, доки не отримаєте відповідь. У випадку, якщо Ви не можете знайти відповідь, зв'яжіться з нами.

У мене є питання про ...

Давайте з'ясуємо деталі:

Пошук по карті сайту

Ви віддаєте перевагу пошуку через карту сайту? Немає проблем, просто користуйтеся картою сайту, щоб знайти відповідь.

08. Як будувати в центрі поселення?

Давайте перейдемо в центр поселення, щоб побудувати склад і комору. Не забудьте,  щоб  перейти  до центру поселення, Вам потрібно  натиснути  кнопку  меню,  яка  виглядає  як  маленьке село.
dorf2
Це центр поселення. Як ви бачите, єдина споруда тут - Головна будівля, яке вже встановлена автоматично на початку гри. Якщо придивіться, Ви побачите темно-зелені кола на світло-зеленій траві. Це будівельні майданчики у вашому селі, де ви зможете розмістити різні будівлі, наприклад склад і комору. Чому б не побудувати склад. Натисніть на коло, обведене на малюнку червоним кольором.

buildinglist
Це список доступних споруд. З ростом поселення і  поліпшенням будівель вам стають доступні все більше будівель. Тепер давайте повернемося до будівництва Складу. Ви бачите список ресурсів, який вам необхідний для його будівництва. Якщо у вас недостатньо сировини, просто зачекайте, але у вас має бути їх багато, тому натисніть на «Побудувати» під Складом.

Подивившись на  нижню  частину сторінки, Ви побачите, що почалося будівництво складу. Це займе  близько  32  хвилин, тому Ви можете  відпочити, подивитися телевізор,  поїсти,  і повернувся через півгодини.

(пройшло 33 хвилини і 20 секунд)

Ви відпочили? Добре. Тепер, після того як було побудовано склад, починаємо будувати комору. Памятаєте сине коло на малюнку? Давайте побудуємо комору тут. Клікніть по полю, оберіть споруду і натисніть на «Побудувати». Якщо Ви граєте римлянами, то у Вас є можливість розпочати будівництво двох споруд одночасно. Зачекайте заврешення будівництва і починайте розвивати родовища сировини до 1 рівня.

(Через декілька хвилин після закінчення будівництва)

Після того, як Ви розвинули всі родовища сировини до 1 рівня, виробництво збільшилось до наступних значень:

Виробництво:
Деревина: 11 за годину
Глинв: 11
за годину
Залізо: 11 за годину
Зерно: 4 за годину

Як Ви вже помітили, виробництво зерна стало меншим, ніж було раніше. Це сталося тому, що ваше населення зросло після спорудження будівель і тепер вам буде потрібно більше зерна, щоб забезпечити жителів села їжею. Завжди стежте за тим, щоб виробництво зерна було на тому ж рівні, що і виробництво інших ресурсів, оскільки зерно - не менш важливий ресурс, чим і всі інші,  а навіть важливіший.


Примітка редактора:  На ранніх  етапах  можна  тримати  виробництво  зерна  в  співвідношенні  приблизно  3/4 від виробництва будь-якого іншого  ресурсу,  оскільки для будівництва будівель його використовується не так багато.


Гарний та зрозумілий переклад?

Так   Задовільно   Ні

Ви отримали відповідь на своє питання?

Так   Задовільно   Ні

Відповідь легко зрозуміти?

Так   Задовільно   Ні