TRAVIAN Відповіді

Давайте почнемо з Вашого питання

Пошук відповідей на питання

Щоб знайти відповідь, виберіть базову категорію, а потім обирайте підкатегорії, доки не отримаєте відповідь. У випадку, якщо Ви не можете знайти відповідь, зв'яжіться з нами.

У мене є питання про ...

Давайте з'ясуємо деталі:

Пошук по карті сайту

Ви віддаєте перевагу пошуку через карту сайту? Немає проблем, просто користуйтеся картою сайту, щоб знайти відповідь.

07. Як розвивати родовища сировини?

Чому б  нам не подивитися повідомлення, яке нещодавно прийшло.

Натисніть на кнопку "Повідомлення" в головному меню і потім відкрийте лист «Корисна інформація».

welcome
Так. Тепер, коли Ви почали гру, почався відрахунок часу до зняття захисту новачка,  тому пропоную негайно почати розвиток поселення.

Примітка редактора: Тривалість захисту новачка збільшується з часом. На серверах, що стартували раніше, захист новачка тривє довше ніж на серверах, що почалися недавно.

Так, будівництво треба розпочати негайно! Над поселення є меню, в якому обираємо першу кнопку з лівого боку, що виділена червоним кольором.

build1
Зараз ми повернулися до огляду поселення. Уважно подивіться на картинку. Ви бачите невеликі кола? Це родовища сировини, а в колі буде показано рівень їх розвитку. Прямо зараз Ви отримуєте небагато сировини, але якщо будете розвивати ресурсні споруди, то виробництво значно зросте. Давайте збільшимо рівень однієї ферми. Ви бачите сине коло на малюнку? Клікніть по ньому.

build2
Це ферма. Зараз вона 0 рівня і виробляє 2 одиниці зерна за годину. Якщо ми збільшимо її рівень, виробництво зросте до 5 одиниць зерна за годину. Я вважаю, що це буде занчно краще. Ви згодні? Натисніть на кнопку "Розвиток до рівня 1". Ви знову повернулись до огляду поселення, а внизу сторінки зявився наступний надпис, де повідомлено про початок будівництва.

Тепер чекаємо 2 хвилини і 30 секунд . . . .

Вуаля! Ви стали власником ферми 1 рівня! Виробництво зерна також збільшилось і зараз дорівнює 13 одиниць за годину.


Гарний та зрозумілий переклад?

Так   Задовільно   Ні

Ви отримали відповідь на своє питання?

Так   Задовільно   Ні

Відповідь легко зрозуміти?

Так   Задовільно   Ні